doc. PhDr. Viera Farkašová, CSc.

Ľudia kategória:

V roku 1977 ukončila denné štúdium na Filozofickej fakulte UK Bratislava, kde v roku 1984 ukončila PhDr. V roku 1987 získala vedeckú hodnosť CSc. na Slovenskej akadémii vied v Bratislave. Od roku 1980 pracuje na Žilinskej univerzite v Žiline,  na Katedre ekonomiky ako vysokoškolský učiteľ  pracuje od roku 2000. Svoju kvalifikáciu si doplnila  v roku 2002 habilitáciou na docenta v študijnom odbore 62-03-9 odvetvové a prierezové ekonomiky.

Personálny manažment
Komunikačné techniky
Riadenie ľudských zdrojov
Psychológia riadenia